Facebook

DÁREK

Při nákupu nad 500,- dostanete jako dárek obal LUNA ⌀14.

Anketa
Co je pro Vás při nákupu v e-shopu Plastia důležité?
4 % (10)
7 % (18)
3 % (8)
20 % (52)
58 % (153)
9 % (24)

Celkem hlasovalo: 265

Máte zájem s námi spolupracovat

 

Výrobní program společnosti Plastia je poměrně široký, jako takový tedy vyžaduje specifickou distribuci. A právě v této oblasti vám nabízíme dlouhodobou spolupráci. Naše distribuční strategie je vystavěna na 3 základních principech:

      vzhledem k cenové hladině našich produktů nevyhledáváme exkluzivní, ale selektivní distribuci,
      nechceme se za každou cenu podbízet nepřiměřenými slevami,naše vztahy s odběrateli
      (velkoobchody, zahradnickými centry apod.) jsou založeny na dlouhodobé, oboustranně výhodné
      spolupráci.

Svým distribučním a prodejním partnerům připravujeme zajímavé marketingové programy zahrnující komplexní servis v oblasti POS a podpory prodeje. Velmi zajímavá a flexibilní politika marží a péče přiděleného key account managera jsou samozřejmostí.

Proč spolupracovat s námi?

Patříme k největším výrobcům sortimentu plastových květináčů ve střední Evropě.Jsme – filosoficky, manažersky i kapitálově - česká firma.Máme přímé obchodní zastoupení v Německu.Věnujeme velkou pozornost marketingové komunikaci (propagaci a řízené publicitě). Svým odběratelům věnujeme komplexní péči.Máme propracovaný provizní systém.

Jak spolupracovat?

Pokud vás zajímají podrobnější informace o možnostech spolupráce, stačí se obrátit na naše obchodní oddělení. Rádi se s vámi nezávazně sejdeme, třeba u nás, v prostorách našeho výrobního závodu v Novém Veselí na Vysočině